Montáže satelitů

Montáže satelitů Ostrava a okolí

Naše firma ETS PETER se zabývá montážemi satelitních kompletů. Montáž satelitů provádíme na rodinných domcích a panelových domech. Zajistíme také příjem více účastníkům z jedné paraboly, případně větší rozvod pro bytové domy a penziony. V případě potřeby vám zmodernizujeme i stávající satelitní soupravu, rozšíříme o příjem z dalších družic, případně o HDTV vysílání. Máme k dispozici nejmodernější měřící techniku.

Montáže satelitních kompletů provádíme na vysoké profesionální úrovni se zárukou kvality, rychlou dodávkou a garancí servisu do budoucna.

Spolupracujeme s firmou SKYLINK, která je špičkou na českém trhu v oblasti vysílání satelitních digitálních programů. Satelitní televize Skylink Vám umožní přijímat všechny české a slovenské programy v digitální kvalitě a dále pak stovky zahraničních nekódovaných a kódovaných televizních programů.

Prodáváme veškeré satelitní komponenty potřebné pro příjem satelitního signálu. Přijímače s certifikací Skylink Ready, které plně spolupracují s kartami Skylink Irdeto, Skylink ICE, nebo s novými kartami Skylink Standard HD M7. Další službou je ověření platnosti a platby služeb na Skylink kartách - registrační poplatek, servisní poplatek, předplacení balíčků. 

Provádíme montáže satelitu v Ostravě a okolí, ale jsme schopni provést montáž satelitů po celém Moravskoslezském kraji.

Montáž satelitů Ostrava.

 

 

Montáže Sat/Ant      Montáže Sat      Montáže Sat      Montáže Sat