+420 737 410 004 T-Mobile
+420 773 022 556 Vodafone
+420 722 791 598 O2

Email: evzen.peter@seznam.cz


TOPlist


Montáže satelitů

Montáže satelitů Ostrava a okolí

Naše firma se zabývá montážemi satelitních kompletů. Montáž satelitů provádíme na rodinných domcích, panelových domech, rekreačních objektech atd.. Zajistíme také příjem více účastníkům z jedné paraboly, případně větší rozvod pro bytové domy a penziony. V případě potřeby vám zmodernizujeme i stávající satelitní soupravu, rozšíříme o příjem z dalších družic, případně o HDTV vysílání. Máme k dispozici nejmodernější měřící techniku.

Montáže satelitních kompletů provádíme na vysoké profesionální úrovni se zárukou kvality, rychlou dodávkou a garancí servisu do budoucna.

Spolupracujeme s firmou SKYLINK, která je špičkou na českém trhu v oblasti vysílání satelitních digitálních programů. Satelitní televize Skylink Vám umožní přijímat všechny české a slovenské programy v digitální kvalitě a dále pak stovky zahraničních nekódovaných a kódovaných televizních programů.

Prodáváme veškeré satelitní komponenty potřebné pro příjem satelitního signálu. Přijímače s certifikací Skylink Ready, které plně spolupracují s kartami Skylink Irdeto, Skylink ICE, nebo s novými kartami Skylink Standard HD M7. Další službou je ověření platnosti a platby služeb na Skylink kartách - registrační poplatek, servisní poplatek, předplacení balíčků. 

Provádíme montáže satelitu v Ostravě a okolí, ale jsme schopni provést montáž satelitů po celém Moravskoslezském kraji.

Montáž satelitů Ostrava.

 

Skylink-Nabídka programů

Skylink-Parametry programů

Skylink-Ceník programů

Skylink-FastScan

 

Montáže Sat/Ant      Montáže Sat      Montáže Sat      Montáže Sat